Продавець Aldiz розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
Remeza-Aircast (поршневые, винтовые компрессоры, запчасти)
+380506425240
+380506425240
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Автоматичні насосні станції Vitals (Латвія)

Насосні станції автоматичні Vitals AQUA

 

Постійний доступ до чистої води – один з найважливіших елементів комфортного проживання. Налагодити ефективну роботу водопостачання допоможуть автоматичні насосні станції для приватного будинку ТМ Vitals Aqua. Обладнання відповідає стандартам України, має високі робочі характеристики і конструктивні особливості забезпечують довгу службу техніки. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати агрегат необхідної продуктивності для вирішення самих різних завдань.

Область застосування

Насосні станції Vitals Aqua в автоматичному режимі забезпечують споживачів водою, яку перекачують з свердловин, колодязів, водоймищ та інших відкритих джерел. Водозабір також може здійснюватися з магістральних або локальних напірних систем, і тоді споживач отримує перевагу у вигляді більш високого напору. Особливістю обладнання є здатність підтримувати встановлений користувачем діапазон тиску в комунікаціях шляхом автоматичного включення і виключення насоса. Щоб уникнути частих зупинок і пусків насоса, в пристроях передбачено наявність гідроакумулятора (розширювального бака).

Техніка використовується:

 • для автономної водопостачання в житлові будинки, на господарські та інші об'єкти;
 • у складі багаторівневих систем водопостачання;
 • для подачі води в системи іригації і зрошення.

Пристрої призначені для перекачування чистої води без волокнистих та абразивних включень. Не рекомендується використовувати їх для вод з високим ступенем мінералізації. Температура рідкої середовища повинна знаходитися в діапазоні від +4 до +40 ºС, а глибина джерела не повинна перевищувати 8 метрів. Якщо є ризик, що після забрудненої рідини в трубопроводі, насосної частини та інших робочих елементах можуть утворюватися відкладення, після завершення роботи обладнання рекомендується промити.

Серії автоматичних насосних станцій Vitals Aqua

1. AJ, AJS, AJW. Агрегати цих серій укомплектовані відцентровими консольними роторними насосами з горизонтально розташованим робочим валом. Для підтримки стабільно високих показників тиску в комплектацію включені внутрішні ежектори. Щоб після вимикання насоса потік рідини не кидався в зворотному напрямку, на вхідному трубопроводі рекомендується встановити зворотний клапан. Моделі серії J випускаються з укороченим чавунним корпусом насосної частини, в моделях JW застосовується подовжений корпус насосної частини з чавуну, а агрегати серії JS мають полегшений корпус насосної частини з нержавіючої сталі.

Наявність в конструкції відцентрового насоса внутрішнього ежектора позбавляє від необхідності заливати воду в порожнині перед кожним стартом. Це необхідно робити тільки при першому запуску. В подальшому, заливання водою не знадобиться за умови, що насосна магістраль зібрана правильно і встановлений зворотний клапан. Перевагою даної серії насосних станцій також є здатність підтримувати стабільні параметри потоку. Купити автоматичні насосні станції цього типу рекомендують у випадках, коли необхідно отримати великий обсяг води при низькому або середньому тиску.

2. PQ, VQ. Серії насосних станцій оснащені вихровими самоусмоктуючими насосами з роторами сухого типу. Робочий вал розташований горизонтально і приводиться в рух однофазним асинхронним електродвигуном, підключеним до джерела змінного струму 220 В. Перекачувана рідина приводиться в рух обертанням робочого колеса, по периметру якого розташовані лопатки.  

Насосні станції цього типу стабільно працюють з рідким середовищем, насиченою бульбашками повітря. Не рекомендується використовувати насосні станції для перекачування мінеральної або морської води, легкозаймистих рідин, а також води з високим вмістом волокнистих і абразивних частинок. Щоб не допустити засмічення камери насосної частини, на вхідному патрубку рекомендується встановити захисний фільтр.

Переваги насосних станцій Vitals Aqua

Оборудование производится в соответствии со стандартами ГОСТ 12.2.007.0-75; ISO 8528-8: 2004; CISPR 14-1: 2004; CISPR 14-2: 2007. Техника Vitals Aqua отличается высокими рабочими характеристиками, надежностью и долговечностью, при соблюдении правил эксплуатации не требует постоянного обслуживания.

К конструктивным достоинствам продукции относятся:

 • обмотка статора электродвигателя из медной проволоки;
 • прочный вал насоса из нержавеющей стали;
 • износостойкие качественные подшипники;
 • керамическое уплотнение;
 • робоче латунне колесо;
 • автоматизована система захисту електродвигуна.