Продавець Aldiz розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
Remeza-Aircast (поршневые, винтовые компрессоры, запчасти)
+380506425240
+380506425240
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Дренажно-фекальні насоси Vitals (Латвія)

Занурювальні насоси Vitals AQUA

 

Щоб організувати безперебійну подачу води з свердловини або колодязя, купуйте насос ТМ Vitals Aqua. Устаткування відрізняється високими технічними характеристиками, відповідає нормативним документам і ДСТ України. Компанія здійснює оптові поставки продукції по всій території країни, надає консультативну допомогу щодо вибору агрегатів, забезпечує сервісне обслуговування насосної техніки.

Принцип роботи заглибних насосів для будинку

Глибинні моделі експлуатують при повному зануренні в рідину, що перекачується. Найчастіше вони встановлюються в свердловинах і колодязях, але можуть використовуватися і для подачі води з відкритих водойм – якщо розташовані нижче рівня поверхні. Їх корпусу герметичні і захищають двигун від контакту з вологою. Циліндрична форма спрощує розміщення агрегатів в обсадних колонах, вузьких вертикальних траншеях.

За принципом роботи пристрою розділяються на:

 1. Вібраційні. У них подачу води забезпечують зворотно-поступальні переміщення діафрагми, що приводиться в рух електромотором. З-за порівняно невисокої продуктивності ціна заглибних насосів цього типу нижче, а область їх застосування охоплює рішення простих побутових завдань: полив присадибної ділянки, постачання водою приватного будинку, дачі. До переваг моделей відносяться: економічність, надійність, можливість експлуатації в лужних середовищах.
 2. Відцентрові. Вони перекачують воду за рахунок обертання шнека, вихрового колеса або багатоступінчастої батареї робочих коліс, розташованих на одному ведучому валу. Ці продуктивні агрегати розраховані на тривалу безперебійну роботу, здатні подавати рідину з великої глибини.

Види заглибних насосів Віталс

1. Глибинні свердловинні. Вони застосовуються для подачі питної і технічної води з свердловин і бувають наступних типів:

 • вихрові;
 • відцентрові;
 • шнекові.

2. Глибинні насоси для свердловин Vitals Aqua піднімають рідина з глибини і забезпечують її транспортування наземним і внутрішньобудинкових комунікацій під певним тиском.

3. Колодязні. Застосовуються для забору води з колодязів. Оскільки рівень води в таких джерелах може сильно змінюватися, ці занурювальні насоси для будинку оснащені спеціальним захистом від сухого ходу – поплавком.

4. Дренажні. Призначені для осушення затоплених приміщень, ділянок, відкачування води з басейнів і фонтанів. Особливістю техніки є можливість перекачування рідин, забруднених мулом, піском, побутовою хімією.

5. Дренажно-фекальные. Модели используются для осушения котлованов, затопленных помещений и участков, бассейнов и фонтанов, а также для откачивания содержимого из канализационных коллекторов, дренажных систем. Оборудование применяется для перемещения загрязненных вод с высоким содержанием биологических отходов, волокнистых включений, масел, бытовой химии, механических частиц. 

Достоинства погружных насосов Vitals

Насосное оборудование ТМ Vitals Aqua отлично зарекомендовало себя в эксплуатации. Без преувеличения можно говорить о том, что это одни из лучших погружных насосов, способных достойно конкурировать с аналогами в данном оборудовании. Высокие рабочие характеристики моделей обеспечивают такие конструктивные особенности:

 • высококачественные медные провода в статорах;
 • керамические сальники торцевого уплотнения;
 • автоматическая балансировка колес насосной части;
 • валы из нержавеющей стали;
 • заполненный маслом двигатель;
 • зносостійкі підшипники закритого типу.