Продавець Aldiz розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
Remeza-Aircast (поршневые, винтовые компрессоры, запчасти)
+380506425240
+380506425240
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Відцентрові насоси Vitals (Латвія) серії CP

Поверхневі насоси Vitals AQUA відцентрової серії CP

 

Відцентрові насоси Vitals Aqua мають високу продуктивність і широку сферу застосування.

Якщо ви хочете на своїй ділянці в селі або на дачі організувати індивідуальне водопостачання, найпростіше рішення   купити відцентровий водяний насос. Це найбільш універсальний і простий у монтажі тип агрегатів для перекачування води, і тому найбільш поширений. 

Особливості конструкції відцентрового насоса

У відцентровому насосі перенесення робочого тіла (води) відбувається за рахунок відцентрових сил. Вони виникають при обертанні робочого колеса. Рідина переміщається уздовж спіралеподібних лопатей від центру до периферії робочої камери. При цьому в центрі камери виникає розрідження, а на периферії — надлишковий тиск. 

В передній частині, кришці робочої камери, є отвір. До нього веде всмоктуючий патрубок. Робоча камера розширюється подібно равлику і утворює дифузор. У ньому рух рідини сповільнюється, тиск зростає. Дифузор переходить у вихідний патрубок.

Якщо конструкція розрахована на установку не в свердловині або колодязі, а біля поверхні, агрегат називають відцентровий насос не занурювальний (поверхневий). 

Переваги і недоліки відцентрових насосів

Подібно до інших технічних пристроїв, гідравлічні агрегати цього типу мають недоліки. Так, при попаданні повітря у вхідний патрубок насос може припинити перекачування води. Для кожного пуску гідравлічну частину і всмоктуючий трубопровід необхідно заповнити водою. Також рекомендується встановити зворотний клапан на всмоктуючий трубопровід. Щоб захистити робочу камеру від попадання піску, іржі, інших твердих частинок, рекомендується на вхідному патрубку насоса встановити фільтр.

Проте, всі незручності компенсуються перевагами. Відцентрові насоси відрізняє простота конструкції, надійність, функціональність, високий ККД. Завдяки своїм достоїнствам насоси цього типу стали найпоширенішими. 

Як вибрати відцентровий насос поверхневий

Щоб зробити правильний вибір, треба відповісти на кілька запитань. Ось вони:

 • Для виконання яких завдань потрібен насос?
 • Яким повинен бути режим роботи агрегату?
 • В яких умовах він буде працювати?
 • Які кількості води належить перекачувати?
 • З якого джерела будете брати воду? Наскільки вона чиста?

Відцентровий насос для поливу городу або саду потрібен досить продуктивний, але головне — такий, щоб міг працювати багато годин підряд без зупинки. Адже не обов'язково воду на полив подавати відразу, особливо, якщо вона холодна, з свердловини. Краще зібрати достатню кількість в бочці, цистерні або басейні, дати прогрітися: так краще для рослин.

Можно также использовать центробежный поверхностный насос для скважины глубиной до 8 метров. Если источник воды — речка или пруд, а высота, на которую надо качать, не более 15–25 метров, то центробежный насос также будет полезным. А еще центробежные насосы применяют для повышения давления в бытовых и магистральных водопроводах, откачивания воды из водоемов, резервуаров для их осушения.

Відцентрові агрегати, які відповідають усім цим вимогам, надійні і недорогі, випускає компанія Vitals Aqua. Ці насоси можуть застосовуватися самостійно або в складі насосних станцій. Легко вбудовуються в будь-які типи систем водопостачання. 

Безвідмовність — головне якість відцентрового насоса VItals

Обмотки статора электродвигателя изготавливаются из 100% меди. Они не теряют работоспособности при длительной работе, класс изоляции В. Двигатель имеет встроенную защиту от перегрева. А для улучшенного отвода тепла применены ребра охлаждения корпуса увеличенной площади. Насос может длительно и непрерывно работать, даже когда температура воды и воздуха достигает +40 °С. Высокопрочные, долговечные материалы, передовые технические достижения применяются во всех ответственных узлах и деталях Vitals Aqua. Поэтому центробежные насосы служат долго и практически никогда не ломаются.